HANJIN LOGISTICS TARİHÇESİ

 
Hanjin Logistics Inc., Kuzey Amerika pazarında , entegre taşımacılık gerçekleştirmek amacı ile Hanjin Shipping’in kaynaklarını da kullanarak , 2001 senesinde kurulmuştur. Hanjin Logistics , müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacı ile daha detaylı ve spesifik hizmetler sunmaya başladı.  Ayrıca sürekli artan rekabet ortamında kalıcı olabilmek için hizmetlerinin kapsamını artırmaya odaklandı ve 3PL (3rd Party Logistics) hizmetini başlattı. Depolama , kara nakliye , gümrükleme , forwarding , transit yükleme gibi hizmetleri de sunarak 3PL servisinin avantajlarından müşterilerini faydalandırdı.
 
Hanjin Logistics , ulaşım ağının içinde bulunan çeşitli sektörlerdeki iş ortakları ile birlikte , 3PL servisi sağlayan bir firmanın birinci sınıf servis kalitesini , profesyonelce müşterilerine sunmakta ve nakliye sektörünün hizmet sınırlarını yeniden çizmektedir. Hanjin Logistics , şirket olanakları ile , müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacağına ve uzun süreli iş ilişkileri kuracağına son derece emindir.
 
Hanjin Logistics , global iletişim ağını , özel kaynaklarını ve taahhütlerini müşterilerine sunmak ve paylaşmak amacını gütmektedir. Hanjin Lojistik ayrıca , müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerinin gerektirdiği süreci özenle analiz etmekte ve bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için en iyi çözüm yollarını belirlemektedir. Hanjin Logistics , en kapsamlı ve karmaşık projeleri elleçleyebilecek yeterli donanım ve kaynaklara sahiptir. Hanjin Logistics’in  en son bilgi ve ulaşım teknolojilerine ayak uydurabilen tedarik zinciri sistemi ,  müşterilerinin özel taleplerini rahatlıkla karşılamasını sağlamaktadır.
 
Hanjin Logistics , çok satıcılı yükleri organize edebilmesi sayesinde , tedarik zincirindeki masrafları minimum seviyeye çekip ortak yaklaşımlar sunarak karlılığı ve müşteri hizmetlerini geliştirmektedir. 
©2022 Hanjin Arkas Lojistik - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası